Pieczony ziemniak

W czwartek  19 października 2017 roku  na placu Szkoły Podstawowej
w Parzynowie odbył się zorganizowany przez dyrekcję oraz nauczycieli szkoły piknik dla uczniów.

 

Specjalnie na tę okazję przygotowano ognisko z rusztem, na którym smażono kiełbaski i opiekano ziemniaki. Uczestnikami pikniku były wszystkie dzieci ze szkoły oraz oddziału przedszkolnego. Dzieci mogły posilić się w przerwie między lekcjami, spędzając czas z rówieśnikami i opiekunami na wspólnym grillowaniu.  Najmłodsi uczestnicy mogli korzystać również z placu zabaw na terenie szkoły. Choć dzień nie należał do najcieplejszych i pogoda nie rozpieszczała, impreza przebiegła pomyślnie. Ogrzewaliśmy się przy  ognisku, by później ze smakiem zjeść przygotowany posiłek. Dzieci bawiły się wyśmienicie, filmując i fotografując spotkanie z lotu ptaka, dzięki życzliwości jednego z uczniów, który zaoferował zabawę dronem. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rówieśniczych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszczają ich pociechy. Są doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim za zaangażowanie w organizację - rodzicom za ziemniaki, drewno, bułki oraz zebraną makulaturę. To właśnie z jej sprzedaży udało się zebrać fundusze, które pani dyrektor - Małgorzata Jędrzejewska postanowiła przeznaczyć na zakup kiełbasek dla całej społeczności uczniowskiej. Oby więcej takich miłych i radosnych przedsięwzięć.

 

Statystyka

Użytkowników:
6
Artykułów:
102
Odsłon artykułów:
45737

Kontakt z administratorem

Adres  na który przesyłać można materiały na stronę.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zagadki

Native RTL SupportW tej części pojawiać się będą zagadki, których rozwiązanie będzie nagradzane.

Ciekawostki

Docs / SupportDo tej pory odnotowano, że najcięższym człowiekiem był mieszkaniec USA Ion Broker i ważył 635 kg.

Natomiast najwyższym uważa się tez mieszkańca USA Roberta Perschinga, który mierzył 272 cm. Najwyższa kobieta to Chinka Cen Tin-Lian o wzroście 248 cm.

 

Free business joomla templates