Wizyta Biskupa w szkole

27 września 2017 roku w ramach wizytacji kanonicznej w naszej parafii p.w. św. Mikołaja  szkołę w Parzynowie odwiedził  Ksiądz Biskup  Kaliski – Senior Stanisław Napierała.

Dla społeczności uczniowskiej było to szczególne wyróżnienie i święto. U progu szkoły czcigodnych gości przywitały Panie Teresa Kidziak i Iwona Braun, a uczniowie na wejście zaśpiewali pieśń "Oto jest dzień”. Na początku głos w zastępstwie Pani Dyrektor Małgorzaty Jędrzejewskiej zabrała Pani Teresa Kidziak, która pokrótce opowiedziała o naszej szkole, o  współpracy z parafią  i nawiązała do słów Jana Pawła II na temat wychowania.

W  imieniu uczniów czcigodnego Księdza Biskupa powitały uczennice z klasy VI Kinga Mądra i Oliwia Tomala , a w imieniu najmłodszych  dziewczynki z klasy III Nicola Górecka i Honorata Bronisz. Po uroczystym powitaniu głos zabrał Ksiądz Biskup, który mówił nie tylko o szkole i wychowaniu ale również odpowiadał na pytania zadawane przez dzieci.  Następnie udzielił dzieciom i nauczycielom pasterskiego błogosławieństwa na dalsze lata pracy i nauki, i udał się na spotkanie z nauczycielami oraz najmłodszymi dziećmi naszej szkoły z oddziałów przedszkolnych. Na pożegnanie uczniowie i pracownicy otrzymali pamiątkowe obrazki.

Spotkanie i słowa dostojnego gościa na pewno pozostaną w sercach nas wszystkich na długo.

 

Statystyka

Użytkowników:
6
Artykułów:
102
Odsłon artykułów:
45740

Kontakt z administratorem

Adres  na który przesyłać można materiały na stronę.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zagadki

Native RTL SupportW tej części pojawiać się będą zagadki, których rozwiązanie będzie nagradzane.

Ciekawostki

Docs / SupportDo tej pory odnotowano, że najcięższym człowiekiem był mieszkaniec USA Ion Broker i ważył 635 kg.

Natomiast najwyższym uważa się tez mieszkańca USA Roberta Perschinga, który mierzył 272 cm. Najwyższa kobieta to Chinka Cen Tin-Lian o wzroście 248 cm.

 

Free business joomla templates