Biegi sztafetowe w Kraszewicach

Dnia 9.11.2017 roku w Kraszewicach odbyła się kolejna edycja ulicznych biegów sztafetowych. Każdy zespół składał się z 4 dziewcząt i 4 chłopców, biegających odcinek 800 metrów na zmianę.

W zawodach była prowadzona klasyfikacja drużynowa oraz indywidualna. Nasza szkoła zajęła 6 miejsce w klasyfikacji drużynowej Szkół Podstawowych. I miejsce w klasyfikacji indywidualnej wywalczył Mateusz Dziewięcki. Tuż za podium uplasował się Wojciech Kozłowski.

Na poszczególnych zmianach pobiegli: Oliwia Tomala, Mateusz Dziewięcki, Sandra Gruszka, Wojciech Kozłowski, Martyna Mądra, Witold Hurny, Elwira Dziwińska, Marcel Wika.

Dziękuję całemu zespołowi za zaangażowanie na poszczególnych odcinkach biegu.

Opiekun: Paweł Rybczyński.