Wieczór Kolęd, Dzień Babci i Dziadka

Od wielu lat w kalendarz uroczystości szkolnych Szkoły Podstawowej w Parzynowie na stałe wpisany jest Dzień Babci i Dziadka. I tym razem uroczystość przygotowywana została przez wszystkich uczniów szkoły.

19 stycznia 2018 r. dzieci klas IV – VII wystąpiły w przedstawieniu teatralnym pt. „Ludzie z betonowego chodnika”.  Ukazały  istotę świąt Bożego Narodzenia z perspektywy różnych postaci – bohaterów, których role grały. Genialna gra aktorska ozdobiona została wspaniałą scenografią, która przedstawiała miasto zimą oraz ścieżką dźwiękową: podkładami, śpiewem dzieci, a także samą grą na instrumentach. W pierwszej części inscenizacji wystąpiły również  dziewczynki z gimnazjum – absolwentki naszej szkoły: Roksana Fluder, Katarzyna Marek oraz Olga Lipińska. Zagrały na skrzypcach, gitarze oraz śpiewały kolędy. Po pierwszej skłaniającej do refleksji części, nadszedł czas na młodszych uczniów. Tym razem przed babcią  i dziadkiem na scenie wystąpili uczniowie klas I – III oraz przedszkolaki. Dzieci uraczyły swych bliskich wesołymi skeczami, pięknymi, śpiewanymi od serca  piosenkami, a także tańcem, wierszem i upominkami. Cała impreza zakończyła się w pięknej , radosnej atmosferze przy kawie i cieście, przygotowanych przez mamy. Dziadkowie mogli tego dnia poczuć się naprawdę wyjątkowo, z dumą oglądać występ swoich wnucząt.  

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu, zdrowia i pociechy z wnucząt.

 

 

 

Statystyka

Użytkowników:
6
Artykułów:
102
Odsłon artykułów:
45730

Kontakt z administratorem

Adres  na który przesyłać można materiały na stronę.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Zagadki

Native RTL SupportW tej części pojawiać się będą zagadki, których rozwiązanie będzie nagradzane.

Ciekawostki

Docs / SupportDo tej pory odnotowano, że najcięższym człowiekiem był mieszkaniec USA Ion Broker i ważył 635 kg.

Natomiast najwyższym uważa się tez mieszkańca USA Roberta Perschinga, który mierzył 272 cm. Najwyższa kobieta to Chinka Cen Tin-Lian o wzroście 248 cm.

 

Free business joomla templates